gabhgaby gabhgaby
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

Help?????????????????????

Help class=

Respuesta :

PineappleCassie16 PineappleCassie16
  • 02-12-2020

Answer:

2.25 cents for the cost of each animal on Monday, and 2.31 cents for the cost of each animal for Tuesday.

Step-by-step explanation:

Hope this helps!

Answer Link

Otras preguntas

Maria solve the equation 34 equals X +19 although her final answer was correct she could’ve found it in a simpler way what is best explains why
Which factor(s) contribute to be a lack of continuity in many early childhood education and caregiving situations? A. Low interest on the part of the children's
What is the main difference muscle cells and nerve cells?
2.04 5 paragraph wring Assignment prove it
60g of vinegar was used in a chemical reaction with baking soda. The total mass of the products is 140g. what was the mass of the baking soda? A) 60g B) 80g C)
What antibiotics are most effective against MRSalA?
A family drives 4 1/2 miles in 1/10 of an hour. What is their rate of speed in miles per hour?
match each concept with the correct document ______ goverment for the common good
PLS HELP ASAP 50 POINTS AND BRAINLIEST USER
Jamie’s school awarded 800 raffle tickets as incentives. The principal will draw one winning ticket. The winner will receive an iPad. Jamie received 3 tickets f