perladominguezm08 perladominguezm08
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

You pay $11.20 to buy drink boxes for the football team. Each drink box cost $0.40. How many drink boxes did
you buy?

Respuesta :

ryanbotell020 ryanbotell020
  • 01-02-2021
I think it’s uhhhh I think it’s uhhhhh carrot
Answer Link

Otras preguntas

What part of a source should you summarize?
☹️this my last problem I need help with ? But plz help
easiest way to make a ratio into percentage ​
What is the distance between two points with coordinates at (2, 3) and (6, 5)?
Which of the following is TRUE about most gases?1) They expand to completely fill their container.2) They cannot be compressed.3) All of their particles are the
Which of the following statements are true? Select all that apply
If the Sun suddenly lost all of its gravity, which statement would best describe how the planets would move? a The planets would stop moving. b The planets wo
Need help! Will provide brainliest!
Suppose you work for a large coffee distributor that has a secret coffee blend it sells to local stores. You mix the Gazebo blend with the Mexican Shade Grown b
la paz exige cuatro condicines esenciales:Verdad, justicia, amor y libertad, Juanpablo Il (1920-2005) papa de la iglesiacatólica.ayuda plis tengo que sacarle e