malachismith14
malachismith14 malachismith14
  • 02-02-2021
  • Mathematics
contestada

what is $5.36 for 20 oz.

Respuesta :

jakaylathompson22
jakaylathompson22 jakaylathompson22
  • 02-02-2021

Answer:

5.36/20

0.268 dollars per oz

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

what is dog in spanish
i need help with this can someone help me with it
which type of triangle has one angle with a measurement greater than 90°?
Soldiers returning from war may suffer from this type of disorder. a. o-c-d b. p-t-s-d c. a-d-h-d d. bipolar disorder
Embroidery is an example of which type of fiber craft? a. weaving c. basketry b. sewing d. paper making
what is one benefit of using electronic sticky notes ?
the equation of line wx is y = -2x - 5. write an equation of a line perpendicular to line wx in slope-intercept form that contains point (-1, -2)
Help and I'll help back
Who was the 21st president of the united states?
In the body of a human or other complex organism, a group of similar cells performing similar functions is called a/an a. organ system. b. tissue. c. cell. d