lenicesykes3
lenicesykes3 lenicesykes3
  • 02-02-2021
  • Mathematics
contestada

pls help I stuck this is so hard​

pls help I stuck this is so hard class=

Respuesta :

dorianlynman
dorianlynman dorianlynman
  • 02-02-2021

Answer:

$1411

Step-by-step explanation:

Answer Link
iseebutty20
iseebutty20 iseebutty20
  • 02-02-2021

Answer: 714.29

Step-by-step explanation: This is right if we add the 71 cent to the equation

Answer Link

Otras preguntas

The acronym rice stands for
What legal document explains the legal reasoning behind a Supreme Court decision
Which queen was a great patron of William Shakespeare’s works?
A pH of 2 indicates a(n) _____.
How do I find the Greatest Common Factor of 14m², 27a³, and 45a²?
When one tectonic plate moves underneath another, what is occurring? A. subduction B. collision C. uplift D. slip
Solve 3x-1=10 A) 3 B) 11/3 C) 3/11
which is the better buy 1 liter of soda for $1 or 1 gallon of soda for $4
pauletta detweiler is paid a salary or $325 a week plus 2 3/4 % commission on weekly sales over $6,500. her sales last week totaled $17,400. what were her total
Which is 216 written as a power of a number? a. 6^3 b. 3^6 C. <------ 108^2 d. 72^3