Seudónimo Seudónimo
  • 04-02-2021
  • Mathematics
contestada

I need help with math

I need help with math class=

Respuesta :

sparklingsunset
sparklingsunset sparklingsunset
  • 04-02-2021

Answer:

1. 8

2. 4

3. 16

4. 18

Step-by-step explanation:

Hope this helps!! <3

Answer Link

Otras preguntas

Which of the following BEST explains why multiple exercises are needed to improve muscular strength and endurance throughout the body? A. Push-ups don't exercis
helpppppppppppppp my cousins work
What would be the most likely result of the death of all creosote bushes in the Mojave Desert?
WHAT IS 3/4 ÷ 2/3 = *
Place the steps of the hero's journey in the order that they occur. return home supreme ordeal road of trials transformation call to adventure
If jan can buy 12 copies of a certain book for $40 what is the unit rate cost per copy
Escoge la mejor opción para completar la trasa con la forma correcta del verbo Inmigrar. Choose the best option to complete the sentence with the correct form o
While working at the drugstore, Sam earns $9 per hour. How many hours will it take Sam to earn $45? Choose the correct answer from the following options.
Wanda is a prosecutor. She has presented her case and is now waiting for the defense to present the opposing side. After questioning the defense’s witnesses for
These questions are ab the story themost dangerous game. Will mark brainlest