BrainlyIsGreat12345
BrainlyIsGreat12345 BrainlyIsGreat12345
  • 02-04-2021
  • Mathematics
contestada

Plz help me with this question

Plz help me with this question class=

Respuesta :

ajbtrojan
ajbtrojan ajbtrojan
  • 02-04-2021

Answer:

.24

Step-by-step explanation:

One pack of marbles cost $0.24

Answer Link

Otras preguntas

Which two numbers have a difference of 5 and a product of 3.36???
If you are writing a persuasive essay in favor of banning vending machines in schools, which is a counterargument you might anticipate?
Which two numbers have a difference of 5 and a product of 3.36???
If you are writing a persuasive essay in favor of banning vending machines in schools, which is a counterargument you might anticipate?
If you are writing a persuasive essay in favor of banning vending machines in schools, which is a counterargument you might anticipate?
which city was located nearest the nile river delta
write words to match the expression. 24- ( 6+3)
Which two numbers have a difference of 5 and a product of 3.36???
which city was located nearest the nile river delta
Which two numbers have a difference of 5 and a product of 3.36???