minabutrus3
minabutrus3
02-05-2021
Health
contestada
Helppppppppppppppppp
Respuesta :
vaishnavisharma
vaishnavisharma
02-05-2021
Answer D
Other answers or options contains things that are not in the graph, and only the last one has the words Weight and cost of the apples. So this one is really reasonable.
Hope I helped, if so mark me the brainiest!!
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 83+ )
Otras preguntas
HELP!!!!!!!! Whats 4x80x+1?
Helpppppppppppppppppp
3 1 At the start of school Dora was afrad of her new teacher. 2 Mrs. Davis seamed nice, but she had so many rules for the class to folow She scared everyone to
-8 -10/3 -5 -2 least to greatest
Sharon dislikes to making breakfast during the week.
What is $\frac{1}{(-7^{3})^{3}}\cdot(-7)^{10}$?
You can buy laundry product in a 30 ounce bottle for $15.30 or in a 25 ounce bottle for $12.25. Given these prices, which is the better deal. Show work with uni
Chang is driving on a highway. He uses one gallon of gas every 40 miles he drives. The distance, D (in miles), he travels on g gallons of gas is given by the fo
An online clothing company sells custom sweatshirts. The company charges $5.00 for each sweatshirt and a flat fee of $2.99 for shipping. a. Write a linear funct
How is Gilgamesh described by the narrator at the start of the epic?