Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

The least common denominator of 4/8 and 11/18
Which sentence best describes the relationship between chlorophyll and the chloroplast? A.)Chlorophyll is a chemical found in a chloroplast. B.) Chloroplast is
Given that S is the centroid of triangle MNO, find SQ.
which important event occurred during the Industrial and scientific revolutions
Please help me !!!!!!!!!!!!!!!!!!
How did rick respond to this conflict
Sam can walk 50 feet in 8 seconds. What is his rate of speed in feet per second? Write your answer as a decimal or mixed number
what is the scientific definition of energy that relates to work
Michael and Imani go out to eat for lunch if their food and beverages cost 25.30 and there is an 8% meals tax how much is the bill
Use your map on page 347 to find Europe (Hint: There is a smaller map on the bottom of that page that shows you specifics!) Name three countries in Europe. *