israellopez64 israellopez64
  • 01-06-2021
  • Mathematics
contestada

I will mark brainliest pls help

I will mark brainliest pls help class=

Respuesta :

319lkh 319lkh
  • 01-06-2021

Answer:

15

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

will mark BRAINLIEST!!!! Find f(x) and g(x) so the function can be expressed as y = f(g(x)). y = (2/x^2 ) + 3
what is the unit for work
HELP WITH THIS QUESTION, PLEASE!!
Product A is an 8-oz. Bottle of cough medication that sells for $1.36. Product B is a 16-oz bottle of cough medication that costs $3.20. Which product has the l
Hurry! Runnign out of time! Will mark brainliest! Read the passage from a credible Source: Napping has become a part of business and some world country in Japa
What is Beah’s purpose in writing A Long Way Gone?
The price of a cd was decreased by 20% to £7.68. What was the price before the decrease?
graph the equation by plotting three points. if all three are correct, the line will appear. -3y=5x-7
What was the name of the government initiative that involved contracting over four million Mexican migrant workers to come work in America?
A 9-kilogram bag of cement costs $12.22. What is the unit price, rounded to the nearest cent