arabella21242
arabella21242 arabella21242
  • 01-10-2021
  • Mathematics
contestada

Answerrrre this pictureeee

Answerrrre this pictureeee class=

Respuesta :

hermanc156
hermanc156 hermanc156
  • 01-10-2021

Answer: 2

Step-by-step explanation: You simply have to find the value in the equation, they are trying to confuse you with the extra info.

Answer Link

Otras preguntas

Solve the equation, 2x + 1 = 3, for x. Which of the following properties of equality did you apply? Question 5 options: A) Subtraction and division B) Subtracti
HELP ME PLEASE WITH THIS MATH PROBLEM
At the market, almonds cost $0.51 per ounce. How much does a bag of almonds cost if it weighs 1.6 ounces?
Maxine compiled a list of these car prices:$7,500,$6,500,$5,750,$4,900,$6,250 and $4,200.Find the mean of these prices
Identify explicit formula for the sequence 3, 6, 9, 12, 15, ...
2+2 Im graduated, so my points are up for grabs cause I’ll never use them
At the market, almonds cost $0.51 per ounce. How much does a bag of almonds cost if it weighs 1.6 ounces?
25. Smoke and fog together give rise to: global warming smog ozone depletion acid rain
[tex]\sqrt{x} 180[/tex]
State whether a dilation with the given scale factor is a reduction or an enlargement. 3. k = 1.25 5.k=5/4 6.k=0.85