bricherrylove
bricherrylove bricherrylove
  • 05-04-2017
  • Mathematics
contestada

Plz help me!!! On number 6

Plz help me On number 6 class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 05-04-2017
The answer is A 3/7 because
Answer Link

Otras preguntas

Elige el pronombre de objeto directo para la palabra subrayada. - Juan compra el ( helado). -> Juan ______ compra. Question 18 options: a) lo b) la c) le
What is the Spaulding Classification?
how many line segments can you draw using 2 points as end points
Ted bought a fishing pole for $35.99, bait for $12.99, and a pair of shorts for $14.99. He had a coupon for 25% off the shorts only. What was the total cost of
Colonial representative bodies such as the House of Burgesses developed as a result of the British policy known as A) social contract. B) salutary neglect. C)
Read the following scenario. Then answer the question based on this scenario. Harper is a two-year-old girl in an Early Head Start classroom. She was born six w
Anti-Federalists supported more _________________ power than _______________ power. A.federal / state B.government / presidential C.state / federal D.senate / r
Either my brain is straight up goneskiis or I need assistance.
A bakery offers a sale price of $3.40 for 3 muffins. What is the price per dozen? The price per dozen muffins is $
-12<-6x please help