notsogoodatmathgal32
notsogoodatmathgal32 notsogoodatmathgal32
  • 02-11-2017
  • Mathematics
contestada

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop. Each yogurt bar cost $1.75 . Complete the table please!

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop Each yogurt bar cost 175 Complete the table please class=

Respuesta :

klupi
klupi klupi
  • 02-11-2017
2= $1.75
3= $5.25
4= $7.00
5= $8.75
Answer Link
baddieondeck
baddieondeck baddieondeck
  • 02-11-2017
#2. $3.50
#3. $5.25
#4. $7.00
#5. $8.75
Answer Link

Otras preguntas

Answer this correctly I'll give brainalist + 10 points
Which artist captured the unique photo of Babe Ruth's retirement after a long history of photographing both athletes and fans?
Choose the correct sentence based on what you know about the "personal a." Then record yourself saying the correct sentence. 1. Ella pega la mesa. 2. Ella pega
Helppppppppppppppppppppppppp
LaTeX: \left(3x^2\:-\:1\right)+\left(3x^2\:-x^3\right)( 3 x 2 − 1 ) + ( 3 x 2 − x 3 )
Need help ASAP! due soon!!!!
So i have an assignment to do, and i need people to help me. Can someone choose one drink, one main food, and one side from the chick-fil-A menu, and say the to
please help me :((((((​
If a decision was made to convert forest to agriculture, which would be an example of a negative trade-off based on this decision? A increase land for crops B
How did democracy expand during Jackson's Presidency? A. All adult white men could vote over the age of 21. B. Only rich land owners could vote. C. Slaves were